Rádio Vrak – Vrak Show

Rádio Vrak – Vrak show prošlo transformací a nyní se vysílá jako pořad na Rádiu Rastafari. Klikni si na banner a poslouchej každej pracovní čtvrtek v měsíci od 16:00 do 18:00!

http://www.radiovrak.cz

VRAK SHOW

Žánr : Hip hop Underground/ alternativa /

Čas: Každý pracovní čtvrtek v měsíci od 17:00 do 19:00

Vrak show je sociálně diskuzní hudební pořad Nízkoprahového Klubu VRAKBAR JIHLAVA ( dále jenVrakbar ) , který se vysílá na Radiu Rastafari. Vrakbar je sociální služba pro mladé lidi, kteří se nachází nebo se můžou nacházet v obtížné životní situaci. Náplň pořadu se odvíjí od poslaní Vrakbaru, a to je mimo jiné preventivně působit a poskytovat komplexní informace pro lepší orientaci v tématech jako jsou drogy, legislativa, sex, finance, seznamování s institucemi jako jsou mediační a probační
služba, at- ambulance, K- centra , jiné nízkoprahové zařízení nejen v ČR, občanské poradny, centra pro rodinu, atd. Představujeme také i různé životní styly jako například veganství , straight edge, náboženství a jiné. Hudební část pořadu tvoří i rozhovory s interprety, ať už přímo ve studiu nebo v terénu a sledujeme dění na hip hopové udg scéně. Přinášíme nové věci, soutěže o cd nebo o vstupenky na koncerty, které občas i přenášíme živě do vysílání.

Cílem tohoto pořadu tedy je přinášet společensky ožehavá témata a mluvit o nich s odborníky a dávat posluchačům prostor pro diskuzi. Celkově se snažíme zviditelnit práci a význam sociálních služeb, konkrétně nízkoprahových zařízení a bortit zaběhnuté stereotypy a fámy, které jsou kolem nás spředeny.

Statistical data collected by Statpress SEOlution (blogcraft).